See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Gorzyce
Beschreibung: Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Gorzyce w okresie od 1 listopada 2024 do 31 października 2027 r., polegającej na oświetlaniu miejsc publicznych, ulic, placów i dróg publicznych zlokalizowanych na terenie Gminy Gorzyce
Interne Kennung: IZP.271.23.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Gorzyce w okresie od 1 listopada 2024r. do 31 października 2027r., polegającej na oświetlaniu miejsc publicznych, ulic, placów i dróg publicznych zlokalizowanych na terenie Gminy Gorzyce.