2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE CAŁODOBOWYCH USŁUG ODPŁATNEGO TRANSPORTU MEDYCZNEGO W 2025/28 ROKU
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie całodobowych usług odpłatnego transportu medycznego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach do SWZ i w Załączniku nr 3 do SWZ Projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: ŚWIADCZENIE CAŁODOBOWYCH USŁUG ODPŁATNEGO TRANSPORTU MEDYCZNEGO W 2025/2028 ROKU
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 50% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 50% ceny brutto umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.