See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Narzędzie wykorzystujące algorytm AI, służące optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego i niemedycznego z wdrożeniem
Beschreibung: Narzędzie wykorzystujące algorytm AI, służące optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego i niemedycznego z wdrożeniem
Vorherige Bekanntmachung: 772592-2025
Interne Kennung: 147/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001