2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samenspeelgroepen XL
Beschreibung: Het realiseren van Samenspeelgroep XL. Dit is aanvullend aanbod op het huidige aanbod van kinderdagverblijven, peutergroepen en Samenspeelgroepen. Dit draagt bij aan de doelstelling van de gemeente Rotterdam om meer kinderen toe te leiden naar Voorschoolse Educatie (hierna te noemen: VE) en aan de doelstelling om te investeren in een sociale basis voor het Jonge Kind in Rotterdam. Dit willen we bereiken door het creëren van laagdrempelige plekken waar ouders (daar waar ouders staat, bedoelen we ouders en/of verzorgers) met jonge kinderen (0-4 jaar) elkaar kunnen ontmoeten, samen kunnen spelen en ondersteuning kunnen krijgen bij vragen over opvoeding. Medewerkers van de Samenspeelgroep XL kennen de sociale kaart van het gebied goed en hebben een sterk professioneel netwerk, zodat ze ouders kunnen toeleiden naar een juiste hulpverlener/organisatie bij vragen en hulp over bijvoorbeeld opvoeding, schuldhulpverlening, taal etc.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbestedingsprocedure is gebaseerd op de Aanbestedingswet 2012. Om zoveel mogelijk geïnteresseerde Ondernemers een kans te geven op de Opdracht blijkt dat sprake is van een bijlage XIV dienst, volgt de Aanbestedende Dienst een SAS-procedure, waarbij selectie en gunning in één ronde worden uitgevoerd. Daarbij is in elk geval rekening gehouden met de omvang van de Opdracht, de transactiekosten en benodigde inspanningen voor de Aanbestedende Dienst en Inschrijvers en het aantal potentiële Inschrijvers.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000