87751-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego realizowanego w ramach projekt: ,, Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej''
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i wyposażenia medycznego realizowanego w ramach projekt: ,, Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej''
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego realizowanego w ramach projektu: ,, Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej’’ z podziałem na 8 zadań opisanych w załącznikach pn. Parametry techniczne ; 1) Wyposażenie gabinetu medycznego 2) Aparaty USG 3) Wyposażenie gabinetu okulistycznego 4) Wyposażenie gabinetu fizjoterapii 5) Wyposażenie gabinetu poradni K 6) Aparat EKG 7) Sprzęt IT 8) Aparat do kriochirurgii 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na zadania 3. Wykonawca winien uwzględnić w cenie oferty wszystkie przewidywane koszty realizacji zamówienia, które będą miały wpływ na cenę oferty. a) dostawa, montaż, uruchomienie b) szkolenie personelu obsługującego aparaturę( sprzęt medyczny) c) koszty gwarancji (tj. nieodpłatne przeglądy, naprawy, materiały i części wymienne)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titel1) Wyposażenie gabinetu medycznego
Beschreibung1) Wyposażenie gabinetu medycznego
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
Titel2) Aparaty USG
Beschreibung2) Aparaty USG
LosLOT-0003
Titel3) Wyposażenie gabinetu okulistycznego
Beschreibung3) Wyposażenie gabinetu okulistycznego
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0004
Titel4) Wyposażenie gabinetu fizjoterapii
Beschreibung4) Wyposażenie gabinetu fizjoterapii
LosLOT-0005
Titel5) Wyposażenie gabinetu poradni K
Beschreibung5) Wyposażenie gabinetu poradni K
LosLOT-0006
Titel6) Aparat EKG
Beschreibung6) Aparat EKG
LosLOT-0007
Titel7) Sprzęt IT
Beschreibung7) Sprzęt IT
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0008
Titel8) Aparat do kriochirurgii
Beschreibung8) Aparat do kriochirurgii