8776-2025 - Ergebnis
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa produktów żywnościowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów żywnościowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: 1) Część Nr 1 – jaja 2) Część Nr 2 – mleko i produkty mleczarskie 3) Część Nr 3 – artykuły spożywcze różne 4) Część Nr 4 – pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie 5) Część Nr 5 – mięso, wędliny 6) Część Nr 6 – warzywa i owoce 7) Część Nr 7 – mrożonki 8) Część Nr 8 – ryby świeże, wędzone i mrożone
Vorherige Bekanntmachung: 584424-2024
Interne Kennung: ZO.260.017.2024.JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 03311000 Fisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 -Jaja
Beschreibung: 1. Jaja kurze klasa A /63-73g/ 117 320 Szt. 2. Jaja od kur kl. I - z wolnego wybiegu 44 600 Szt. 3. Jaja przepiórcze 590 Szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wykonawca będzie dostarczał artykuły spożywcze będące przedmiotem zamówienia sukcesywnie, zgodnie ze składanymi odrębnie przez każde przedszkole zamówieniami od poniedziałku do piątku. Szczegółowy opis, szacunkowa ilość oraz częstotliwość dostaw produktów będących przedmiotem zamówienia dla poszczególnych przedszkoli zawiera Formularz ofertowy. Podane w Formularzu ofertowym ilości produktów określają przewidywane maksymalne zapotrzebowanie łącznie dla 20 przedszkoli na terenie Koszalina na w/w produkty w okresie trwania umowy. Zamawiający nie gwarantuje Wykonawcy, że złoży zamówienie na maksymalną ilość określonych dostaw. Jest to uzależnione od rzeczywistego zapotrzebowania, jakie będzie istniało w okresie realizacji umowy. Podane w Formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia pomnożonego przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem zamówienia, pod warunkiem nie przekroczenia maksymalnej wartości umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 -Mleko i produkty mleczarskie
Beschreibung: 1. Drożdże świeże (op. 100 g) 701 szt. 2. Deser kremowy różne smaki: śmietankowy i śmietankowo-czekoladowy (zawartość nie więcej niż 13,0g cukru w 100g produktu) 1185 kg 3. Deser mleczny z ryżem i owocami (różne smaki) zawartość nie więcej niż 13,0g cukru w 100g produktu 1053 kg 4. Deser roślinny na bazie kremu kokosowego: waniliowy i kokosowy (zawartość nie więcej niż 13,0 g cukru w 100g produktu) 801 kg 5. Jogurt grecki (mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii, bez emulgatorów) 1695 kg 6. Jogurt naturalny (bez emulgatorów) 4810 kg 7. Jogurt naturalny bez laktozy 163 kg 8. Jogurt owocowy bez laktozy (zawartość nie więcej niż 13,5g cukru w 100g produktu) 757 kg 9. Jogurt owocowy z kawałkami owoców bądź typu greckiego (zawartość nie więcej niż 13,5g cukru w 100g produktu) 3754 kg 10. Kaszka manna z owocami - różne smaki (zawartość nie więcej niż 13,0g cukru w 100g produktu) 1037 kg 11. Kefir naturalny 2615 litr 12. Margaryna bez zawartości mleka 90 kg 13. Margaryna roślinna 100 % 97 kg 14. Masło (o zawartości tłuszczu co najmniej 82%) 6180 kg 15. Masło bez laktozy 151 kg 16. Masło klarowane 48 kg 17. Masło osełka 1976 kg 18. Maślanka naturalna 1650 litr 19. Maślanka owocowa 1265 litr 20. Mleko 2% 91250 litr 21. Mleko 3,2 % 28406 litr 22. Mleko 2% UHT 11275 litr 23. Mleko 3,2 % UHT 5056 litr 24. Mleko bez laktozy (1,5%, lub 2%, 3,2%) 974 litr 25. Mleko kozie 110 litr 26. Mleko w kartonie UHT ze słomką naturalne /op 200ml 4549 szt. 27. Napój mleczny z bakteriami L. Casei fortyfikowany naturalny /op. 100g/ 4470 szt. 28. Napój mleczny z bakteriami L. Casei fortyfikowany owocowy /op. 100g/ 15500 szt. 29. Paluszki serowe 261 kg 30. Ser edamski 417 kg 31. Ser żółty bez laktozy 105 kg 32. Ser żółty królewski 447 kg 33. Ser żółty gouda 1120 kg 34. Ser żółty plastry (różne rodzaje) 291 35. Ser mozzarella 306 kg 36. Ser bardzo twardy typu podpuszczkowego 198 kg 37. Ser żółty salami 492 kg 38. Se żółty wegański (na bazie oleju kokosowego) 75,5 kg 39. Ser żółty kostka 231 kg 40. Ser mozzarella świeży w zalewie solankowej (nie więcej niż 1 g soli w 100 g produktu) 148 kg 41. Serek homogenizowany naturalny bez laktozy (zawartość nie więcej niż 13,5g cukru w 100g produktu) 275 kg 42. Serek homogenizowany: różne smaki (zawartość nie więcej niż 13,0 g cukru w 100g produktu) 2048 Kg 43. Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy (zawartość nie więcej niż 13,5g cukru w 100g produktu) 498 kg 44. Serek wiejski bez laktozy 84 kg 45. Serek wiejski 1326 kg 46. Śmietana 12% 3478 kg 47. Śmietana 12% UHT 2441 litr 48. Śmietana 18% bez laktozy 85 litr 49. Śmietana 12 % lub 18% ukwaszona bez laktozy 54 litr 50. Tłuszcz roślinny do smażenia klasyczny 53 litr 51. Twaróg bez laktozy 86 kg 52. Twaróg chudy 915 kg 53. Twaróg półtłusty 6111 kg 54. Twaróg sernikowy waniliowy (zawartość tłuszczu poniżej 10g / 100g produktu) 1544 55. Twaróg sernikowy (zawartość tłuszczu poniżej 10g / 100g produktu) 1635 kg
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 -Artykuły spożywcze różne
Beschreibung: 1. Amarantus 28,1 kg 2. Amarantus ekspandowany 25,2 kg 3. Banany suszone chipsy bez dodatku cukru 108 kg 4. Bułka tarta kukurydziana 51 kg 5. Chleb zwyczajny bezglutenowy 102 kg 6. Chleb wieloziarnisty bezglutenowy 82 kg 7. Kasza bulgur 1190 kg 8. Kasza gryczana 1315 kg 9. Kasza gryczana biała 368 kg 10. Kasza jaglana 761 kg 11. Kasza jęczmienna 1445 kg 12. Kasza jęczmienna pęczak 1065 kg 13. Kasza kukurydziana 461 kg 14. Kasza kuskus 561 kg 15. Kasza manna 517 kg 16. Kasza manna błyskawiczna 306 kg 17. Mąka gryczana 88 kg 18. Mąka jaglana 71 kg 19. Mąka kokosowa 74 kg 20. Mąka kukurydziana 106 kg 21. Mąka orkiszowa biała 133 kg 22. Mąka pełnoziarnista 297 kg 23. Mąka pszenna tortowa typ 450 2145 kg 24. Mąka pszenna krupczatka 610 kg 25. Mąka pszenna typ 500 4070 kg 26. Mąka ryżowa 88 kg 27. Mąka uniwersalna bezglutenowa 87 kg 28. Mąka ziemniaczana 810 kg 29. Mieszanka mąk bezglutenowych 80 kg 30. Mąka żytnia 79 kg 31. Musli bez cukru 348 kg 32. Otręby owsiane wysokobłonnikowe 128 kg 33. Otręby pszenne prażone 113 kg 34. Otręby żytnie 81 kg 35. Pieczywo chrupkie 257 kg 36. Pieczywo chrupkie bezglutenowe 56 kg 37. Płatki gryczane 180 kg 38. Płatki jaglane 365 kg 39. Płatki jęczmienne 334 kg 40. Płatki kukurydziane 618 kg 41. Płatki orkiszowe 197 kg 42. Płatki owsiane bezglutenowe 74 kg 43. Płatki owsiane górskie 726 kg 44. Płatki śniadaniowe wielozbożowe 343 kg 45. Płatki ryżowe 376 kg 46. Płatki żytnie 179 kg 47. Proszek do pieczenia 431 szt. 48. Budyń bez dodatku cukru (różne smaki) 202,6 kg 49. Ryż brązowy 491 kg 50. Ryż biały 1510 kg 51. Ryż jaśminowy 462 kg 52. Ryż paraboliczny 2340 kg 53. Ryż preparowany 96 kg 54. Bazylia 38,5 kg 55. Chrzan biały tarty 88 kg 56. Curry 52,5 kg 57. Cynamon 33,5 kg 58. Cząber 19,7 kg 59. Czosnek granulowany 105,2 kg 60. Estragon 20,5 kg 61. Gałka muszkatołowa mielona 23,5 kg 62. Granola bez dodatku cukru 193,5 kg 63. Herbata ekspresowa czarna /op. 50szt./ 744 opak. 64. Herbata miętowa /op. 20 szt./ 516 opak. 65. Herbata owocowa /op.20 szt./ 1126 opak. 66. Herbata ekspresowa rumianek /op. 20 szt./ 268 opak. 67. Imbir mielony 27,5 kg 68. Kminek mielony 17,7 kg 69. Kolendra 15,5 kg 70. Kurkuma 34,9 kg 71. Laska wanilii 354 szt. 72. Liść laurowy 49,5 kg 73. Lubczyk 60,5 kg 74. Majeranek 55,5 kg 75. Makaron bez glutenu 116 kg 76. Makaron bezjajeczny 145 kg 77. Makaron drobny 655 kg 78. Makaron kokardka z mąki z pszenicy durum 865 kg 79. Makaron łazanki z mąki z pszenicy durum 719 kg 80. Makaron krajanka z mąki z pszenicy durum 638 kg 81. Makaron lasagne z mąki z pszenicy durum 261 kg 82. Makaron penne z mąki z pszenicy durum 832 kg 83. Makaron penne - pełne ziarno 242 kg 84. Makaron penne bezglutenowy (skład: mąka kukurydziana) 74 kg 85. Makaron ryżowy bezglutenowy 104 kg 86. Makaron spaghetti z mąki z pszenicy durum 916 kg 87. Makaron spaghetti - pełne ziarno 270 kg 88. Makaron spaghetti bezglutenowy (skład: mąka kukurydziana) 86 kg 89. Makaron świderki z mąki z pszenicy durum 1401 kg 90. Makaron świderki bezglutenowy (skład: mąka kukurydziana) 66 kg 91. Makaron świdry- pełne ziarno 537 kg 92. Makaron z maki kukurydzianej bez glutenu 75 kg 93. Makaron z soczewicy 63 kg 94. Morela suszona 72 kg 95. Morwa biała suszona 32 kg 96. Migdał cały 50 kg 97. Oliwa z oliwek 178 litr 98. Płatki migdałów 60,2 kg 99. Oregano 41,6 kg 100. Papryka słodka mielona 75,5 kg 101. Papryka wędzona słodka 39,6 kg 102. Pieprz mielony biały 32,8 kg 103. Pieprz cytrynowy 26,6 kg 104. Pieprz czarny mielony 90,5 kg 105. Pieprz czarny ziarno 21,7 kg 106. Pieprz ziołowy 64 kg 107. Pomidory suszone 144,5 kg 108. Sezam 40,5 kg 109. Sól sodowo-potasowa 1331 kg 110. Tymianek 74,1 kg 111. Wiórki kokosowe 43 kg 112. Ziele angielskie 61,5 kg 113. Zioła prowansalskie 55,5 kg 114. Biszkopty bezcukrowe 711 kg 115. Chrupki kukurydziane - pałeczki 462 kg 116. Ciasteczka zbożowe bez dodatku cukru 843 kg 117. Baton zbożowy (bez zawartości syropu glukozowego i tłuszczu palmowego) zawartość cukru - nie więcej niż 10 g na 100g produktu 4987 szt. 118. Cukier 2721 kg 119. Cukier trzcinowy 118 kg 120. Cukier waniliowy 594 szt. 121. Cukier puder 106 kg 122. Czekolada gorzka (90% kakao) 229 kg 123. Pestki dyni-łuskane 106 kg 124. Daktyle 58 kg 125. Deser sojowy waniliowy 1313 kg 126. Deser sojowy czekoladowy 403 kg 127. Dżem 100% słodzony sokiem owocowym (mix smaków) 871 kg 128. Figi suszone 37 kg 129. Kakao naturalne 225 kg 130. Kawa zbożowa ekspresowa /op.20 szt./ 682 szt. 131. Kawa zbożowa Instant 1392 szt. 132. Kawa zbożowa instant bezglutenowa 254 szt. 133. Ketchup dla dzieci 459 kg 134. Musztarda sarepska 62,5 kg 135. Koncentrat pomidorowy (co najmniej 120g pomidorów/100g gotowego produktu) 1638 kg 136. Krążki ryżowe (śr. krążka ok. 2,5 cm) 255 kg 137. Majonez 188 kg 138. Miód naturalny wielokwiatowy 2665 kg 139. Mleko kokosowe 334 litr 140. Mus 100% bez dodatku cukru mix smaków 23015 szt. 141. Mus warzywno-owocowy 100% bez dodatku cukru 9510 szt. 142. Mus owsianka mix smaków 6525 szt. 143. Mus - mieszanka owoców daktyli i orzechów 5155 szt. 144. Napój ryżowy fortyfikowany 261 litr 145. Napój kokosowy fortyfikowany 433 litr 146. Napój sojowo oryginalny fortyfikowany 226 litr 147. Napój sojowo waniliowy fortyfikowany 988 litr 148. Napój owsiany fortyfikowany 604 litr 149. Mleko smakowe UHT (mix smaków) 2886 litr 150. Ocet jabłkowy 124 litr 151. Olej rzepakowy 2730 litr 152. Tłuszcz w sprayu 82 litr 153. Oliwa z pestek winogron 230 litr 154. Orzechy łuskane laskowe 91,5 kg 155. Orzechy łuskane nerkowce 160,5 kg 156. Orzechy łuskane włoskie 135,5 kg 157. Passata pomidorowa 1618 kg 158. Przecier ogórkowy 86 kg 159. Przecier szczawiowy 145 kg 160. Rodzynki 117 kg Ze wzglądu na ograniczoną ilość znaków pozostały zakres zamówienia znajduje się w SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 -Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibung: 1. Chałka 962 kg 2. Babeczka marchewkowa z nasionami 551 kg 3. Babeczka piaskowa 307 kg 4. Babeczka jagodowa 367 kg 5. Bagietka pszenna 538 kg 6. Bagietka wieloziarnista 405 kg 7. Bułka bezglutenowa 59 kg 8. Bulka grahamka 961 kg 9. Bulka z dynią 510 kg 10. Bulka z ziarnami 702 kg 11. Bułka pszenna, w tym kajzerka 2752 kg 12. Bułka maślana 665 kg 13. Bułka tarta 793 kg 14. Bułka tarta bezglutenowa op. 400g 47 kg 15. Chleb bezglutenowy (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 104 kg 16. Chleb dyniowy (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 3220 kg 17. Chleb orkiszowy krojony (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 2972 kg 18. Chleb razowy (bez glutenu oraz bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 393 kg 19. Chleb razowy krojony (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 3043 kg 20. Chleb razowy ziarno (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 971 kg 21. Chleb słonecznikowy krojony (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 3371 kg 22. Chleb wieloziarnisty krojony (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 2078 kg 23. Chleb pszenny krojony (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 8945 kg 24. Chleb żytni o niskim IG (bez zawartości cukru, glukozy, syropu glukozowo – fruktozowego, stabilizatorów i substancji zagęszczających) 368 kg 25. Ciastko twarogowe 257 kg 26. Ciastko francuskie z nadzieniem 281 kg 27. Ciastka z nasionami 268 kg 28. Ciastka owsiane 293 kg 29. Ciasto drożdżowe z kruszonką lub owocami 376 kg 30. Ciasto jogurtowe 310 kg 31. Ciast jogurtowe z owocami 362 kg 32. Ciasto marchewkowe 415 kg 33. Drożdżówka z kruszonką 294 kg 34. Drożdżówka z owocami 284 kg 35. Drożdżówka z twarogiem 404 kg 36. Jagodzianki 252 kg 37. Paluch drożdżowy 617 kg 38. Pączki z mąki pełnoziarnistej bez lukru 253 kg 39. Rogal maślany 680 kg 40. Rogaliki drożdżowe z nasionami 277 kg 41. Sernik 404 kg
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 -Mięso, wędliny
Beschreibung: 1. Cielęcina świeża (kulka- jakość I) 398 kg 2. Filet z piersi indyka świeży 2710 kg 3. Filet z piersi kurczaka świeży 4801 kg 4. Karkówka świeża 865 kg 5. Kiełbasa biała surowa (zawartość mięsa 82%) 489 kg 6. Królik świeży (jakość I) 150 kg 7. Kurczak cały świeży 1810 kg 8. Łopatka świeża bez kości (jakość I) 2835 kg 9. Podudzia z kurczaka świeże 2660 kg 10. Polędwiczki wieprzowe świeże (jakość I) 1688 kg 11. Serca z kurczaka 111 kg 12. Schab świeży bez kości (jakość I) 2622 kg 13. Szynka świeża kulka lub myszka (jakość I) bez kości 4325 kg 14. Udka z kurczaka świeże 1261 kg 15. Udziec indyczy 784 kg 16. Wątróbka drobiowa 549 kg 17. Wątróbka wieprzowa 94 kg 18. Wołowina ligawa 648 kg 19. Wołowina świeża bez kości pieczeniowa extra w całości 727 kg 20. Żołądki z kurczaka 166 kg 21. Filet z indyka (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 334 kg 22. Kiełbasa cienka drobiowa (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 380 kg 23. Kiełbasa krakowska drobiowa sucha (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 364 kg 24. Kiełbasa krakowska sucha wieprzowa (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 395 kg 25. Kiełbasa szynkowa wieprzowa (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 375 kg 26. Kiełbasa śląska (zawartość mięsa 82%) 1200 kg 27. Kiełbasa żywiecka (jakość I zawartość mięsa min. 82% i zawartość tłuszczu mniej niż 10%) 391 kg 28. Kiełbaski śląskie cienkie (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 351 kg 29. Parówki z szynki (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 1203 kg 30. Parówki drobiowe (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 433 kg 31. Pierś pieczona bezglutenowa (jakość I zawartość mięsa min 97%) 171 kg 32. Polędwica drobiowa (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 439 kg 33. Polędwica wieprzowa Sopocka (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 436 kg 34. Schab typu natura (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 469 kg 35. Szynka wędzona (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 479 kg 36. Szynka gotowana bezglutenowa (jakość I zawartość mięsa min 81%) 188 kg 37. Wędlina z indyka gotowana (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 290 kg 38. Wędlina z kurczaka gotowana bezglutenowa (jakość I zawartość mięsa min. 89%) 178 kg 39. Wędlina z kurczaka gotowana (jakość I zawartość mięsa min. 82%) 307 kg.
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 -Warzywa i owoce
Beschreibung: 1. Ananas 2230 kg 2. Arbuz 4020 kg 3. Avocado 428 kg 4. Bakłażan 226 kg 5. Banan 13880 kg 6. Bataty 321 kg 7. Borówka amerykańska 1116 kg 8. Botwina 334 kg 9. Brokuł bez liści 1065 kg 10. Brukselka 159 kg 11. Brzoskwinia 1325 kg 12. Burak czerwony 3783 kg 13. Cebula czerwona 488 kg 14. Cebula zwykła 3587 kg 15. Ciecierzyca 341 kg 16. Cukinia 1210 kg 17. Cytryna 1040 kg 18. Czarna rzepa 219 kg 19. Czereśnia 525 kg 20. Czosnek polski 2369 szt. 21. Dynia 1575 kg 22. Fasola czerwona sucha 209 kg 23. Fasolka („drobny Jaś”) 548 kg 24. Fasolka („średni Jaś”) 449 kg 25. Fasolka szparagowa (zielona, żółta) 500 kg 26. Granat 122 kg 27. Grejpfrut czerwony 323 kg 28. Groch łuskany (połówki) 626 kg 29. Gruszka 3970 kg 30. Imbir świeży 80 kg 31. Jabłka 17265 kg 32. Jarmuż 50 kg 33. Kaki 1037 kg 34. Kalafior bez liści 1556 kg 35. Kalarepa bez liści 1190 kg 36. Kapusta biała 3435 kg 37. Kapusta czerwona 1710 kg 38. Kapusta kiszona 3856 kg 39. Kapusta młoda 2375 kg 40. Kapusta pekińska 1656,5 kg 41. kapusta włoska 598 kg 42. Kiełki mix 210 kg 43. Kiwi 1955 kg 44. Koper 538 kg 45. Limonka 136 kg 46. Malina 861 kg 47. Mandarynki 4360 kg 48. Mango 860 kg 49. Marchew 22985 kg 50. Melon 4630 kg 51. Morela 725 kg 52. Nektarynka 1835 kg 53. Ogórki kiszone 4115 kg 54. Ogórki małosolne 1214 kg 55. Ogórki świeże 6840 kg 56. Papryka mix (czerwona, żółta, pomarańczowa) 4600 kg 57. Pieczarka świeża 1400 kg 58. Pietruszka korzeń 7570 kg 59. Pietruszka natka 534 kg 60. Pomarańcze 5110 kg 61. Pomelo 658 kg 62. Pomidor 5410 kg 63. Pomidorki koktajlowe 870 kg 64. Por 2770 kg 65. porzeczka czerwona 193 kg 66. Rabarbar świeży 400 kg 67. Rzodkiew biała 1190 kg 68. Rzodkiewka bez liści 1406 kg 69. Sałata dębolistna czerwona 158 kg 70. Sałata lodowa 1208 kg 71. Sałata masłowa 879 kg 72. Sałata roszponka 257 kg 73. Sałata rukola 197 kg 74. Sałata rzymska 259 kg 75. Mix sałat gotowych 287 kg 76. Seler 6961 kg 77. Seler naciowy 139 kg 78. Soja nasiona 153 kg 79. Soczewica sucha, czerwona 597 kg 80. Szczaw 292 kg 81. Szczypior bez cebuli 775 kg 82. Szpinak świeży 307 kg 83. Śliwka ciemna 1655 kg 84. Truskawka 2700 kg 85. Winogrona zielone 827 kg 86. Winogrona czerwone 717 kg 87. Winogrona zielone bezpestkowe 1132 kg 88. Wiśnie 285 kg 89. Ziemniaki polskie 74401 kg 90. Zioła świeże w doniczce mix 311 szt.
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 -Mrożonki
Beschreibung: 1. Aronia 83 kg 2. Ananas 190 kg 3. Borówka amerykańska 317 kg 4. Brokuł 1265 kg 5. Brukselka 381 kg 6. Brzoskwinia kostka 312,5 kg 7. Bukiet warzyw (brokuł, kalafior, marchewka) 962 kg 8. Dynia kostka 416 kg 9. Fasolka szparagowa cięta zielona 865 kg 10. Jarmuż 69,5 kg 11. Kukurydza 411 kg 12. Fasolka szparagowa żółta 642,5 kg 13. Groszek zielony 547 kg 14. Jagody czarne 608 kg 15. Jeżyny mrożone 292 kg 16. Kalafior 1240 kg 17. Malina 1560 kg 18. Mango kostka 325 kg 19. Marchew kulka tzw. Paryska 455 kg 20. Marchew mini 800 kg 21. Marchew kostka 400 kg 22. Marchew mrożona talarki 289 kg 23. Marchewka z groszkiem 942,5 kg 24. Mieszanka kompotowa owocowa 4165 kg 25. Mieszanka chińska 450 kg 26. Mieszanka warzyw na patelnie 480 kg 27. Mieszanka warzyw (brokuł, kalafior, cukinia) 555 kg 28. Mieszanka warzyw 7 składnikowa 1195 kg 29. Porzeczka czarna 641,5 kg 30. Porzeczka czerwona 686,5 kg 31. Sałatka owocowa 537 kg 32. Szpinak rozdrobniony 1075 kg 33. Śliwka bez pestek 902 kg 34. Truskawka 3085 kg 35. Wiśnia bez pestek 966 kg 36. Włoszczyzna paski 1160 kg.
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 -Ryby świeże, wędzone i mrożone
Beschreibung: 1. Filet z dorsza bez skóry świeży 1697 kg 2. Filet świeży z łososia 1652 kg 3. Filet z halibuta bez skóry mrożony 218 kg 4. Filet z miruny bez skóry mrożony 276 kg 5. Filet z morszczuka mrożony 174 kg 6. Filet z pstrąga bez skóry świeży 1222 kg 7. Kostka rybna mrożona bez panierki 267 kg 8. Łosoś wędzony 534 kg 9. Makrela wędzona 698 kg 10. Pstrąg wędzony 357 kg 11. Śledź matias świeży 52 kg 12. Tuńczyk wędzony 183 kg 13. Polędwiczki z dorsza mrożone bez skóry 242 kg 14. Polędwiczki z mintaja mrożone bez skóry 194 kg 15. Limanda filet mrożona 191 kg
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch