See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa ciepła do budynków Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, zlokalizowanych przy ul. Młyńskiej 1a oraz przy ul. Młyńskiej 16
Beschreibung: Kompleksowa dostawa ciepła do budynków Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu przy ul. Młyńskiej 1a oraz przy ul. Młyńskiej 16 1) Zapotrzebowanie na moc cieplną dla budynku przy ul. Młyńskiej 1a: 0,7500 MW, w tym: a) centralne ogrzewanie: 0,6430 MW b) ciepła woda średnia: 0,0450 MW c) wentylacja: 0,0620 MW 2) Zapotrzebowanie na moc cieplną dla budynku przy ul. Młyńskiej 16: 0.1400 MW, w tym: a) centralne ogrzewanie: 0,0940 MW b) wentylacja: 0,0460 MW
Interne Kennung: 47/SRSM/24 (2/SRSM/25)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa ciepła do budynków Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu przy ul. Młyńskiej 1a oraz przy ul. Młyńskiej 16
Interne Kennung: LOT-0001