See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w ramach projektu w obszarze „Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0”. Postępowanie jest podzielone na części: Część 1 Dostawa ciągnika Część 2 Dostawa siewnika punktowego Część 3 Dostawa drona rolniczego Część 4 Dostawa rolniczej stacji pogodowej Część 5 Platforma zarządzania gospodarstwem Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, na kilka lub na wszystkie części. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZSCKR.PN.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 38127000 Wetterstationen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa ciągnika
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZSCKR.PN.1.2026/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa siewnika punktowego
Interne Kennung: ZSCKR.PN.1.2026/2
Haupteinstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dostawa drona rolniczego
Interne Kennung: ZSCKR.PN.1.2026/3
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dostawa rolniczej stacji pogodowej
Interne Kennung: ZSCKR.PN.1.2026/4
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Platforma zarządzania gospodarstwem
Interne Kennung: ZSCKR.PN.1.2026/5
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme