See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 790 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 2 790 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu" Szczegółowy zakres zadania uwzględnia Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: W3.271.2.12.2024.JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001