2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor digiborden.
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikte leverancier te vinden voor het leveren en installeren van digiborden (touchscreens om goed onderwijs te kunnen geven). De omvang van levering zal afhangen van de individuele behoefte van de scholen die per jaar zullen verschillen. Er is dan ook geen limiet voor deze raamovereenkomst af te geven en indien dit van rechtswege nodig is in het kader van recente jurisprudentie is deze gemaximaliseerd op € 3.000.000,- exclusief BTW. Dit is niet de raming voor de gevraagde hoeveelheden maar een mogelijke uitbreiding van de opdracht gedurende de periode van de overeenkomst.
Interne Kennung: FIE-DIG24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze raamovereenkomst heeft ten doel om voor de looptijd van in beginsel 48 maanden de voorwaarden vast te leggen waaronder nadere (toekomstige) leveringen, die onder de reikwijdte van de raamovereenkomst vallen, zullen worden gegund aan Opdrachtnemer.