8788-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tanklöschfahrzeuge – Dodávka cisternové automobilové stříkačky pro JSDH Krásná Studánka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka cisternové automobilové stříkačky pro JSDH Krásná Studánka
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka 1 ks cisternové automobilové stříkačky včetně požárního příslušenství (viz příloha č. 4 ZD – Technická specifikace) pro JSDH Krásná Studánka. Veškeré dodávané věci musí být nové.
Interne KennungPR/SR 20/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001