2. Verfahren
Verfahren
Titel: I289 – NEZÁVISLÝ SOUBOR PROSTŘEDKŮ PRO ODTLAKOVÁNÍ I.O. PŘI TĚŽKÝCH HAVÁRIÍCH NA BLOCÍCH 1 A 2 ETE – STROJNÍ ČÁST
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby (PDPS), výrobně technické dokumentace (VTD) a následná dodávka a montáž nové potrubní trasy, vč. armatur a napojení do stávající technologie, dále doplnění elektrického napájení servopohonu a předání dokumentace skutečného provedení (DoSP) a průvodně technické dokumentace (PTD).
Interne Kennung: N006/25/V00001047
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161500 Hochdruckrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44164310 Rohre und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zadavatel si v souladu s ustanovení §100 odst. 2 zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek (dále též "ZZVZ") vyhrazuje právo změnit dodavatele této veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového dodavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, části 1, článku 27. 2. Zadavatel si v souladu s ustanovení §100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem a které budou mít vliv na plnění předmětu veřejné zakázky, změnit termín plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, části 1, článku 5. 3. Zadavatel si v souladu s ustanovení §100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo pro případ, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření smlouvy se Zhotovitelem, a které budou mít vliv na plnění díla na: a) Změnu termínu či doby realizace plnění. b) Změnu termínu odstávek či pořadí odstávek jednotlivých výrobních zařízení či technologie. c) Úpravu/rozšíření předmětu plnění z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole provedené v rámci sjednaného plnění. d) Úpravu/změnu parametrů díla nebo prostorového řešení z důvodu úprav a změn na navazujících nebo souvisejících technologiích. e) Úpravu/změnu platebních podmínek z důvodu sjednaných víceprací či z důvodu uvedených výše. Podmínky pro tyto změny jsou uvedeny v článku 4 návrhu Smlouvy obsažené v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.