2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening Stichting Onderwijsgroep Galilei
Beschreibung: De overeenkomst van de huidige schoonmaakdienstverlening voor Stichting Onderwijsgroep Galilei loopt af per 31 december 2025. De schoonmaakdienstverlening wordt daarom opnieuw aanbesteed en zal per 1 januari 2026 ingaan. De dienstverlening omvat de schoonmaak van de scholen MY college, Praktijk college / ISK, de Ring van Putten en het Helinium.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung