See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 9 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów). 4. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 666592-2025
Interne Kennung: 7/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff, 24111500 Medizinische Gase, 24111900 Sauerstoff, 24111100 Argon, 24321115 Acetylen, 24113200 Druckluft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Ciekły azot medyczny do stosowania w aparacie do krioterapii miejscowej - 5 500 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 7/PN/25/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Tlen medyczny ciekły - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 7/PN/25/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24111900 Sauerstoff
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Dwutlenek węgla- 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 7/PN/25/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Tlen medyczny sprężony - 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 7/PN/25/4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Tlenek azotu w azocie - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 7/PN/25/5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Podtlenek azotu - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: 7/PN/25/6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Gaz medyczny sprężony - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 7/PN/25/7
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Argon - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 7/PN/25/8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111100 Argon
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Acetylen, sprężone powietrze - 7 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 76/PN/25/9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24321115 Acetylen, 24113200 Druckluft