2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA INDYWIDUALNEGO WYPOSAŻENIA NAWIGACYJNEGO ORAZ SPADOCHRONOWO-DESANTOWEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z produkcji roku 2024/2025 indywidualnego wyposażenia nawigacyjnego oraz spadochronowo - desantowego w asortymencie i ilościach określonych w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, zgodnego z aktualną dokumentacją techniczną wyrobów i spełniającego Wymagania techniczne określone w załączniku nr 2 SWZ. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 7 części, zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres minimum 24 miesięcy, licząc od daty podpisania protokołu przyjęcia-przekazania przez przedstawicieli Wykonawcy i przedstawicieli Odbiorcy. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może dodatkowo zlecić dostawę wyrobów w asortymencie oraz maksymalnych ilościach zgodnych z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji oraz asortymencie i jego ilości podlegającemu dostawie Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie najpóźniej w terminie do 29.08.2025. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 5. W celu potwierdzenia, że oferowane wyroby spełniają określone w załączniku nr 2 do SWZ Wymagania techniczne, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w rozdziale IV. 6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 7. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień – kod CPV: Przedmiot główny 18522000-4 – Zegarki na rękę Przedmioty dodatkowe Część zamówienia Kod CPV i nazwa 1 i 6 31521320-3 - Latarki 2, 3 i 5 18900000-8 - Bagaże, wyroby rymarskie, worki i torby 4 18522000-4 - Zegarki na rękę 7 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne 8. Zamawiający zgodnie z art. 455 ustawy Pzp dopuszcza możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia w przypadkach i na warunkach określonych w § 18 Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykonawca musi zakończyć realizację umowy do 180 dni kalendarzowych od dnia podpisania niniejszej umowy, nie później jednak niż do dnia 30.10.2025 r. (w zależności od tego który z terminów upłynie wcześniej).
Interne Kennung: 34/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18522000 Armbanduhren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Latarka czołowa
Beschreibung: Latarka czołowa
Interne Kennung: zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 31521320 Taschenlampen
Menge: 100 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może dodatkowo zlecić dostawę wyrobów w asortymencie oraz maksymalnych ilościach zgodnych z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji oraz asortymencie i jego ilości podlegającemu dostawie Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie najpóźniej w terminie do 29.08.2025. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Maksymalne zamówienie w ramach opcji - 50 szt.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Nakolannik pilota z wyposażeniem
Beschreibung: Nakolannik pilota z wyposażeniem
Interne Kennung: zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 18900000 Gepäck, Sattlerwaren, Säcke und Taschen
Los: LOT-0003
Titel: 3. Torba pilota (pilota śmigłowca, samolotu transportowego, nawigatora naprowadzania, personelu pokładowego)
Beschreibung: Torba pilota (pilota śmigłowca, samolotu transportowego, nawigatora naprowadzania, personelu pokładowego)
Interne Kennung: zadanie 3
Menge: 60 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może dodatkowo zlecić dostawę wyrobów w asortymencie oraz maksymalnych ilościach zgodnych z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji oraz asortymencie i jego ilości podlegającemu dostawie Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie najpóźniej w terminie do 29.08.2025. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Maksymalne zamówienie w ramach opcji - 40 szt.
Los: LOT-0004
Titel: 4. Naręczny zegarek lotniczy
Beschreibung: Naręczny zegarek lotniczy
Interne Kennung: zadanie 4
Menge: 120 Stück
Los: LOT-0005
Titel: 5. Torba na mapy pilota
Beschreibung: Torba na mapy pilota
Interne Kennung: zadanie 5
Menge: 30 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może dodatkowo zlecić dostawę wyrobów w asortymencie oraz maksymalnych ilościach zgodnych z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji oraz asortymencie i jego ilości podlegającemu dostawie Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie najpóźniej w terminie do 29.08.2025. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Maksymalne zamówienie w ramach opcji - 20 szt.
Los: LOT-0006
Titel: 6. Latarka nakładana na palec
Beschreibung: Latarka nakładana na palec
Interne Kennung: zadanie 6
Menge: 50 Stück
Los: LOT-0007
Titel: 7. Wysokościomierz akustyczny elektroniczny do skoków spadochronowych
Beschreibung: Wysokościomierz akustyczny elektroniczny do skoków spadochronowych
Interne Kennung: zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może dodatkowo zlecić dostawę wyrobów w asortymencie oraz maksymalnych ilościach zgodnych z Formularzem cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji oraz asortymencie i jego ilości podlegającemu dostawie Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie najpóźniej w terminie do 29.08.2025. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Maksymalne zamówienie w ramach opcji - 110 szt.