2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna protipožárních dveří v objektu MěÚSS Jirkov, ul. U Dubu č. p. 1562, Jirkov
Beschreibung: Předmětem zakázky je výměna neprotipožárních dveří za protipožární včetně osazení nových zárubní a souvisejících stavebních úprav. Součástí této zakázky je i provedení protipožárních ucpávek po výměně potrubí požární vody.
Interne Kennung: 106/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44221220 Brandschutztüren
5. Los
Los: LOT-0001