2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inrichting en beheer datawarehouse landing-zone en bijbehorende diensten
Beschreibung: Het doel van deze marktconsultatie is vast te stellen of: Of de opdracht realistisch is Op welke wijze de verdeling van de verantwoordelijkheid tussen de IT-partner, BVO NL en andere IT-leverancier kan plaatsvinden; Een indicatie krijgen van de aandachtpunten en risico’s van de transitie; Een indicatie krijgen van de aandachtpunten en risico’s van het beheer; Hoe de aanbesteding eruit kan zien. zie Marktconsultatiedocument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste, 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze marktconsultatie is vast te stellen of: Of de opdracht realistisch is Op welke wijze de verdeling van de verantwoordelijkheid tussen de IT-partner, BVO NL en andere IT-leverancier kan plaatsvinden; Een indicatie krijgen van de aandachtpunten en risico’s van de transitie; Een indicatie krijgen van de aandachtpunten en risico’s van het beheer; Hoe de aanbesteding eruit kan zien.
Interne Kennung: 1