2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na dodávky vysílačů pro sledování pohybu ptáků
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky miniaturních vysílačů pro sledování pohybu ptáků (bez nutnosti je znovu odchytit), a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Interne Kennung: DNS na dodávky vysílačů pro sledování pohybu ptáků
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32531000 Ausrüstung für Satelliten-Nachrichtenübertragung, 31710000 Elektronische Ausstattung, 34999100 Signalgeneratoren
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32531000 Ausrüstung für Satelliten-Nachrichtenübertragung, 34999100 Signalgeneratoren, 31710000 Elektronische Ausstattung