See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie czystości i zieleni miejskiej na terenie Gminy Świebodzin z podziałem na 5 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie czystości i zieleni miejskiej na terenie Gminy Świebodzin z podziałem na 5 zadań: 1.1. Zadanie 1: Strefa I miasto + wioski zachód, obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury, oczyszczanie słupów ogłoszeniowych, sprzątanie przystanków PKS i zatoczek, oczyszczanie kratek ściekowych oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 1.2. Zadanie 2: Strefa II miasto + wnioski wschód, obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury, świąteczne sprzątanie przed pomnikiem, oczyszczanie słupów ogłoszeniowych, sprzątanie przystanków PKS i zatoczek, oczyszczanie kratek ściekowych oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 1.3. Zadanie 3: Strefa Parki i skwery na terenie miasta Świebodzin, obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury, świąteczne sprzątanie przed pomnikiem oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 1.4. Zadanie 4: Strefa Park Dolina Strugi Świebodzińskiej obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 1.5. Zadanie 5: Kompleksowe wykonanie usługi aranżacji zieleni na terenie miasta Świebodzin, polegające na wykonaniu nasadzeń, podlewaniu i pielęgnacji nasadzeń, wykonywaniu zimowej dekoracji. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11-1 do SWZ (Zadanie 1), Załącznik nr 11-2 do SWZ (Zadanie 2), Załącznik nr 11-3 do SWZ (Zadanie 3), Załącznik nr 11-4 do SWZ (Zadanie 4), Załącznik nr 11-5 do SWZ (Zadanie 5).
Vorherige Bekanntmachung: 782499-2024
Interne Kennung: ZP.271.25.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90611000 Straßenreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Strefa I miasto + wioski zachód
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie czystości i zieleni miejskiej na terenie Gminy Świebodzin z podziałem na 5 zadań - Zadanie 1: Strefa I miasto + wioski zachód, obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury, oczyszczanie słupów ogłoszeniowych, sprzątanie przystanków PKS i zatoczek, oczyszczanie kratek ściekowych oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11-1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Strefa II miasto + wnioski wschód
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie czystości i zieleni miejskiej na terenie Gminy Świebodzin z podziałem na 5 zadań - Zadanie 2: Strefa II miasto + wnioski wschód, obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury, świąteczne sprzątanie przed pomnikiem, oczyszczanie słupów ogłoszeniowych, sprzątanie przystanków PKS i zatoczek, oczyszczanie kratek ściekowych oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11-2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Strefa Parki i skwery na terenie miasta Świebodzin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie czystości i zieleni miejskiej na terenie Gminy Świebodzin z podziałem na 5 zadań - Zadanie 3: Strefa Parki i skwery na terenie miasta Świebodzin, obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury, świąteczne sprzątanie przed pomnikiem oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11-3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Strefa Park Dolina Strugi Świebodzińskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie czystości i zieleni miejskiej na terenie Gminy Świebodzin z podziałem na 5 zadań - Zadanie 4: Strefa Park Dolina Strugi Świebodzińskiej obejmujące m.in. zamiatanie chodników i 0,50 m pasa jezdni, opróżnianie koszy ulicznych i koszy na psie odchody, zimowe utrzymanie chodników, sprzątanie pozimowe na mokro części pasa jezdni, dyżury oraz utrzymanie zieleni miejskiej, pielęgnacja rabat i gazonów, przycięcie i formowanie żywopłotów i krzewów. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11-4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Kompleksowe wykonanie usługi aranżacji zieleni na terenie miasta Świebodzin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie czystości i zieleni miejskiej na terenie Gminy Świebodzin z podziałem na 5 zadań - Zadanie 5: Kompleksowe wykonanie usługi aranżacji zieleni na terenie miasta Świebodzin, polegające na wykonaniu nasadzeń, podlewaniu i pielęgnacji nasadzeń, wykonywaniu zimowej dekoracji. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami. 3. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11-5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen