88068-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Marketing – Selectie communicatieadviseur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie communicatieadviseur
Beschreibung: Voor gemiddeld 24 uur per week zoekt de RPO een communicatiespecialist die op strategisch, tactisch en operationeel niveau opereert. Zie selectieleidraad.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Er is maar één (1) perceel. Zie Selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie selectieleidraad.