2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, zgodnie art. 22 ust. 1 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. Rodzaj transportu: Publiczny transport zbiorowy – autobusowy. Linia komunikacyjna: 1) nr 1: Koszęcin Ligonia - Sadów Kopce, 2) nr 2: Strzebiń Bukowiec - Sadów Kopce, 3) nr 3: Brusiek Kościelna - Sadów Kopce, 4) nr 4: Sadów przedszkole - Strzebiń Bukowiec, 5) nr 5: Koszęcin - Sadów Podlesie.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001