See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wsparcia technicznego oraz rozbudowy systemów informatycznych firmy Zakład Projektowania Systemów Komputerowych OrCom Leszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp. j.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług aktualizacji, utrzymania, wsparcia technicznego oraz rozbudowy systemów informatycznych zakupionych przez Zamawiającego w okresie 12 miesięcy najwcześniej od dnia 06.02.2026 r., a opracowanych i wdrożonych przez firmę Zakład Projektowania Systemów Komputerowych OrCom Leszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp. j. (dalej: Wykonawca), tj.: a) oprogramowania do integracji sprawozdań pod nazwą Integrator Sprawozdań OrCom+ budżetowanie dla Sądu Apelacyjnego w Krakowie; b) oprogramowania do obsługi należności sądowych pod nazwą Należności Sądowe OrCom.web dla Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz podległych sądów okręgowych i rejonowych w apelacji krakowskiej: moduł ewidencji i windykacji należności sądowych, moduł komunikacji z system SAP ZSRK, moduł wykonania orzeczeń niefinansowych (dalej: „Należności Sądowe OrCom.web”) dla systemu bazowego zainstalowanego w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie oraz dla 37 podległych sądów okręgowych i rejonowych w apelacji krakowskiej c) oprogramowania do obsługi sądowej służby kuratorskiej pod nazwą System Sądowej Służby Kuratorskiej OrCom.NET oraz Portal Służby Kuratorskiej OrCom.NET dla systemu bazowego zainstalowanego w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie oraz dla podległych sądów okręgowych i rejonowych w apelacji krakowskiej d) realizacja usługi SMS w ramach mechanizmu podwójnego uwierzytelniania dla modułu kuratora społecznego – pakiet 24 000 wiadomości z kodami weryfikacyjnymi; e) w ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do świadczenia Usług Bieżących i Usług Dodatkowych w wymiarze 200 roboczogodzin.
Interne Kennung: ZP.261.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa wsparcia technicznego oraz rozbudowy systemów informatycznych firmy Zakład Projektowania Systemów Komputerowych OrComLeszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp. j.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług aktualizacji, utrzymania,wsparcia technicznego oraz rozbudowy systemów informatycznych zakupionych przez Zamawiającego w okresie 12 miesięcy najwcześniej od dnia 06.02.2026 r.,a opracowanych i wdrożonych przez firmę Zakład Projektowania Systemów Komputerowych OrCom Leszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp. j. (dalej: Wykonawca), tj.: a) oprogramowania do integracji sprawozdań pod nazwą Integrator Sprawozdań OrCom+budżetowanie dla Sądu Apelacyjnego w Krakowie; b) oprogramowania do obsługi należności sądowych pod nazwą Należności Sądowe OrCom.web dla Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz podległych sądów okręgowych i rejonowych w apelacji krakowskiej: moduł ewidencji i windykacji należności sądowych, moduł komunikacji z system SAP ZSRK, moduł wykonania orzeczeń niefinansowych (dalej: „Należności Sądowe OrCom.web”) dla systemu bazowego zainstalowanego w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie oraz dla 37 podległych sądów okręgowych i rejonowych w apelacji krakowskiej c) oprogramowania do obsługi sądowej służby kuratorskiej pod nazwą System Sądowej Służby Kuratorskiej OrCom.NET oraz Portal Służby Kuratorskiej OrCom.NET dla systemu bazowego zainstalowanego w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie oraz dla podległych sądów okręgowych i rejonowych w apelacji krakowskiej d) realizacja usługi SMS w ramach mechanizmu podwójnego uwierzytelniania dla modułu kuratora społecznego – pakiet 24 000 wiadomości z kodami weryfikacyjnymi e) w ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do świadczenia Usług Bieżących i Usług Dodatkowych w wymiarze 200 roboczogodzin.