See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów, konserwacji i naprawy windy osobowej i platformy dla osób z niepełnosprawnościami w budynku Politechniki Warszawskiej na Wydziale Transportu, ul. Koszykowa 75, 00- 662 Warszawa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeglądów, konserwacji i naprawy windy osobowej i platformy dla osób z niepełnosprawnościami w budynku Politechniki Warszawskiej na Wydziale Transportu, ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, szczegółowo opisana w załączniku nr 1 do SWZ tj. opisie przedmiotu zamówienia wraz z projektowanymi postanowieniami umownymi.
Vorherige Bekanntmachung: 739363-2025
Interne Kennung: WT/PN/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001