88213-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzkomponenten – ÚZIS ČR - obnova síťových prvků
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚZIS ČR - obnova síťových prvků
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je pořízení nových síťových prvků, včetně řídícího SW a dalšího potřebného příslušenství včetně montáže, které budou sloužit pro společnou infrastrukturu ÚZIS ČR, MZD a dalších institucí zapojených v MZNET a pro provoz centrálních resortních IS, včetně služeb elektronického zdravotnictví. Bližší specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD – Technická specifikace a v Příloze č. 7 ZD – Formulář pro stanovení nabídkové ceny.
Interne Kennung1683/260068
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72317000 Datenspeicherung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001