88246-2025 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge – Leasing operacyjny na dostawę nowych samochodów ciężarowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasing operacyjny na dostawę nowych samochodów ciężarowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego nowego samochodów ciężarowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część 1 „Leasing operacyjny na dostawę samochodu ciężarowego z beczką asenizacyjną 16m3” Część 2 „Leasing operacyjny na dostawę samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym, żurawiem HDS”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Warunki leasingu dla Części 1 i 2 – Załącznik nr 6 do SWZ oraz opisy samochodów ciężarowych: Część 1 - Specyfikacja techniczna samochodu ciężarowego z beczką asenizacyjną 16 m3 - Załącznik nr 7 do SWZ i Część 2 - Specyfikacja techniczna samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowego z żurawiem HDS - Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na samochody, na okres określony w specyfikacji technicznej dla Części 1 i 2. 4. Pojazdy muszą spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r., Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2020 r., poz. 110 z późn. zm.). 5. Pojazdy muszą posiadać świadectwo homologacji lub inny dokument dopuszczający do ruchu drogowego na terenie UE. 6. Zamawiający ma prawo do uiszczenia na pojeździe (Część 1 i 2) swoich znaków firmowych przez cały okres trwania umowy. 7. Wykonawca wyraża zgodę na zamontowanie przez Zamawiającego we własnym zakresie, systemu monitoringu pojazdu GPS, bez utraty prawa do dochodzenia roszczeń z tytułu udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia. 8. Przygotowanie umowy zgodnie z zapisami niniejszej SWZ, dla każdej z części leży po stronie Wykonawcy. 9. Wykonawca w okresie gwarancji zobowiązany jest do realizacji obowiązkowych przeglądów serwisowych pojazdu oraz zabudowy wynikających z zaleceń producenta.
Vorherige Bekanntmachung: 745399-2024
Interne Kennung: ZP.26.ZOM.12PZP.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Leasing operacyjny na dostawę samochodu ciężarowego z beczką asenizacyjną 16m3.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Warunki leasingu dla Części 1 i 2 – Załącznik nr 6 do SWZ oraz Załącznik nr 7 do SWZ Część 1 - Specyfikacja techniczna samochodu ciężarowego z beczką asenizacyjną 16 m3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na samochód, na okres określony w specyfikacji technicznej dla Części 1. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r., Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2020 r., poz. 110 z późn. zm.). Pojazd musi posiadać świadectwo homologacji lub inny dokument dopuszczający do ruchu drogowego na terenie UE. Zamawiający ma prawo do uiszczenia na pojeździe swoich znaków firmowych przez cały okres trwania umowy. Wykonawca wyraża zgodę na zamontowanie przez Zamawiającego we własnym zakresie, systemu monitoringu pojazdu GPS, bez utraty prawa do dochodzenia roszczeń z tytułu udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia. Przygotowanie umowy zgodnie z zapisami niniejszej SWZ leży po stronie Wykonawcy. Wykonawca w okresie gwarancji zobowiązany jest do realizacji obowiązkowych przeglądów serwisowych pojazdu oraz zabudowy wynikających z zaleceń producenta.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Leasing operacyjny na dostawę samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym, żurawiem HDS.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Warunki leasingu dla Części 1 i 2 – Załącznik nr 6 do SWZ oraz Załącznik nr 8 do SWZ Część 2 - Specyfikacja techniczna samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowego z żurawiem HDS. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na samochód, na okres określony w specyfikacji technicznej dla Części 2. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r., Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2020 r., poz. 110 z późn. zm.). Pojazd musi posiadać świadectwo homologacji lub inny dokument dopuszczający do ruchu drogowego na terenie UE. Zamawiający ma prawo do uiszczenia na pojeździe swoich znaków firmowych przez cały okres trwania umowy. Wykonawca wyraża zgodę na zamontowanie przez Zamawiającego we własnym zakresie, systemu monitoringu pojazdu GPS, bez utraty prawa do dochodzenia roszczeń z tytułu udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia. Przygotowanie umowy zgodnie z zapisami niniejszej SWZ, leży po stronie Wykonawcy. Wykonawca w okresie gwarancji zobowiązany jest do realizacji obowiązkowych przeglądów serwisowych pojazdu oraz zabudowy wynikających z zaleceń producenta.
Interne Kennung: Część 2