8825-2026 - Ergebnis
Polen – RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten) – Macierze NVME dla Enea Operator sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMacierze NVME dla Enea Operator sp. z o.o.
BeschreibungW ramach postępowania Zamawiający oczekuje dostawy 16 macierzy All-flash NVMe oraz 12 przełączników Fibre Channel do 6 lokalizacji, wdrożenia zgodnie z wymaganiami oraz przeszkolenia 10 administratorów przez certyfikowane centrum szkoleniowe producenta wraz z wydaniem certyfikatów producenta potwierdzającymi przeprowadzenie szkolenia z części macierzowej oraz sieci FC.
Vorherige Bekanntmachung544597-2025
Interne KennungRPUZ/P/0481/2025/EC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy NVME dla Enea Operator sp. z o.o. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.