2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31183540 Landelijk contract voor Gemeenschappelijk Realistisch Oefenen (GRO) wegtunnels
Beschreibung: De Europese richtlijn nr. 2004/54/EG en de Wet- en regeling aanvullende regels veiligheid wegtunnels bevatten oefenverplichtingen voor de tunnelbeheerder en de hulpverleningsdiensten, in samenwerking met de veiligheidsbeambte. Rijkswaterstaat heeft zes regio’s met tunnels in beheer die aan deze wettelijke verplichting moeten voldoen.
Interne Kennung: 31183540
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73430000 Test und Bewertung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Europese richtlijn nr. 2004/54/EG en de Wet- en regeling aanvullende regels veiligheid wegtunnels bevatten oefenverplichtingen voor de tunnelbeheerder en de hulpverleningsdiensten, in samenwerking met de veiligheidsbeambte. De Europese richtlijn nr. 2004/54/EG en de Wet- en regeling aanvullende regels veiligheid wegtunnels bevatten oefenverplichtingen voor de tunnelbeheerder en de hulpverleningsdiensten, in samenwerking met de veiligheidsbeambte.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73431000 Test und Bewertung von Sicherheitsausrüstungen