See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pośrednictwa finansowego w zakresie wdrażania Produktu Finansowego – Reporęczenie Uniwersalne II
Beschreibung: Świadczenie przez Wykonawców usługi pośrednictwa finansowego polegającej na wdrażaniu Produktu Finansowego – Reporęczenie Uniwersalne II. Całkowita wartość środków (Wartość Reporęczenia) przeznaczona przez Zamawiającego na reporęczenia Jednostkowych Poręczeń w ramach niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wynosi łącznie 60 000 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt milionów złotych).
Vorherige Bekanntmachung: 766259-2025
Interne Kennung: WZFR.272.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tytuł: część I – 30 000 000,00 zł
Beschreibung: Świadczenie usługi pośrednictwa finansowego we wdrożeniu Produktu Finansowego Reporęczenie Uniwersalne II, na realizację której Zamawiający przeznaczy Wartość Reporęczenia 30 000 000,00 zł
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje, możliwość zastosowania Prawa Opcji, zgodnie z dyspozycją art. 441 Ustawy Pzp. Skorzystanie z Prawa Opcji jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego i następuje na wniosek Wykonawcy. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń. 1) Zamawiający ma prawo skorzystania z Prawa Opcji w przypadku, jeśli w OBP przekazana Wykonawcy Wartość Reporęczenia wykorzystana została przez niego w 100%, a Zamawiający będzie dysponował środkami w odpowiedniej wysokości. 2) W ramach realizacji Prawa Opcji Zamawiający dopuszcza udostępnienie Wykonawcy Wartości Reporęczenia do wysokości dwukrotności Wartości Reporęczenia przyznanego mu w ramach danej części postępowania, wskazanych w punkcie 5 powyżej. 3) W przypadku udostępnienia przez Zamawiającego Wartości Reporęczenia w kwocie niższej albo wyższej niż wartość Limitu środków wskazana w punkcie 5 powyżej, długość OBP wynikająca z Umowy, ulega odpowiednio proporcjonalnemu skróceniu albo wydłużeniu. 4) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o podjętej decyzji w sprawie skorzystania z Prawa Opcji, nie później niż w terminie jednego miesiąca kalendarzowego po upływie miesiąca, w którym zakończył się Okres Budowy Portfela oraz określi, w piśmie skierowanym do Wykonawcy, poziom dodatkowej Wartości Reporęczenia oraz długość OBP. 5) Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy w części dotyczącej Prawa Opcji, naliczone zostanie według stawki procentowej (parametr C) określonej w Ofercie, zgodnie z zapisami Umowy, proporcjonalnie do wysokości udostępnionej Wartości Reporęczenia. 6) Informacje dotyczące szczegółów Zamówienia objętego Prawem Opcji zostały opisane w odpowiednich postanowieniach Wzoru Umowy Operacyjnej I Stopnia, stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Tytuł: część II – 20 000 000,00 zł
Beschreibung: Świadczenie usługi pośrednictwa finansowego we wdrożeniu Produktu Finansowego Reporęczenie Uniwersalne II, na realizację której Zamawiający przeznaczy Wartość Reporęczenia 20 000 000,00 zł
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Tytuł: część III – 10 000 000,00 zł
Beschreibung: Świadczenie usługi pośrednictwa finansowego we wdrożeniu Produktu Finansowego Reporęczenie Uniwersalne II, na realizację której Zamawiający przeznaczy Wartość Reporęczenia 10 000 000,00 zł
Interne Kennung: Część III