88304-2026 - Ergebnis
Tschechien – Systemunterstützung – CENTRÁLNÍ RÁMCOVÁ DOHODA – Dodávka Informačního systému LZZ II, jeho technické podpory a rozvoje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CENTRÁLNÍ RÁMCOVÁ DOHODA – Dodávka Informačního systému LZZ II, jeho technické podpory a rozvoje
Beschreibung: Plnění A - Dodávka Systému LZZ II II. Plnění B - Technická podpora III. Plnění C - Rozvojové aktivity IV. Plnění D – Dodávka technického zařízení.
Vorherige Bekanntmachung: 443655-2023
Interne Kennung: PPR-25954-357/ČJ-2019-990640
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Prováděcí smlouva č. 15 k Centrální rámcové dohodě - dodávka informačního systému LZZ II, jeho technické podpory a rozvoje,PPR-2665-26/ČJ-2026-990573. Předmětem Plnění jsou rozvojové práce charakteru A.2, konkrétně vytvoření nové funkcionality „upozornění na hlídku PČR za použití VRZ u vozidel Škoda“. Důvodem je zajištění možnosti vysílání informací do civilních vozidel o tom, že jede hlídka PČR a je nutné tak uvolnit cestu v daném směru. Předmět činnosti: Úpravy CarPC SW - odhadovaná pracnost v MD 10. Úpravy server BE/DB - odhadovaná pracnost v MD 15. Úpravy tablet - odhadovaná pracnost v MD 5. Úprava portálu FE- odhadovaná pracnost v MD 10.