88307-2026 - Wettbewerb
Belgien – Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung – Overheidsopdracht voor leveringen: raamovereenkomst voor levering, installatie en onderhoud van automatische verdwijnpalen en toebehoren en van een centraal afstandsbewakingssysteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOverheidsopdracht voor leveringen: raamovereenkomst voor levering, installatie en onderhoud van automatische verdwijnpalen en toebehoren en van een centraal afstandsbewakingssysteem
BeschreibungSinds 2019 heeft de stad Antwerpen bestaande installaties van automatische verdwijnpalen vernieuwd en op enkele nieuwe locaties verdwijnpalen geplaatst. Er wordt verwacht dat in de komende jaren op bijkomende locaties nieuwe installaties moeten worden voorzien door Mobiliteit en Parkeren Antwerpen AG, autonoom gemeentebedrijf van de stad Antwerpen. Bijgevolg is er nood aan een nieuwe raamovereenkomst. Voor een concrete beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar titel 2.4 van de selectieleidraad.
Interne Kennung20251216 - Verdwijnpalen
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen, 63712700 Verkehrsregelung, 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
LosLOT-0001
Titel20251216 - Verdwijnpalen - 1
BeschreibungVoor een concrete beschrijving van de opdracht wordt integraal verwezen naar titel 2.4 van de selectieleidraad.
Interne Kennung1