2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vergunningverlening kabels en leidingen
Beschreibung: De opdracht bestaat uit allerlei werkzaamheden die te maken hebben met de NUTS vergunningsverlening hierop. Hoofdonderdelen: - Beoordelen en verlenen van vergunningen - Organiseren van Nuts overleggen - Klaarstaan voor plotseling opkomende vraagstukken De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee jaar, vanaf 1 januari 2026 / datum ondertekening. Na afloop van de initiële duur van twee jaar vindt er een evaluatie plaats, ook financieel. Bij een positieve evaluatie kan een verlenging worden afgesproken van maximaal twee keer één jaar. De maximale duur is dus vier jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
88317-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Vergunningverlening kabels en leidingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71330000 Diverse technische dienstverlening, 71332000 Geotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000