88328-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa serwerów wraz z systemem operacyjnym dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów wraz z systemem operacyjnym dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa czterech sztuk serwerów dla Głównego Inspektoratu Pracy Państwowej Inspekcji Pracy (typ 1) oraz szesnastu sztuk dla Okręgowych Inspektoratów Pracy (typ 2) zgodnie z „Formularzem cenowym wraz z parametrami technicznymi i funkcjonalnościami oferowanych serwerów” (załącznik nr 2 do swz) do jednostek organizacyjnych wskazanych w załączniku nr 3 do swz, na warunkach określonych w „Wzorze umowy” załącznik nr 13 do swz.
Vorherige Bekanntmachung801500-2025
Interne KennungGIP-GOZ.213.149.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strona internetowa https://ezamowienia.gov.pl/pl/ Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji między Zamawiającym a wykonawcami zostały opisane w swz zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 3. Zamawiający w toku prowadzenia postępowania zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 6. Od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza , wymagane będzie wniesienie przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości i warunkach określonych odpowiednio we „Wzorach umowy" załącznik do swz 13. Klazula RODO w swz. 7 Wykonawcy, którzy złożyli ofertę niepodlegającą odrzuceniu w niniejszym postępowaniu, w dniu wyznaczonym przez Zamawiającego (po terminie składania ofert), okażą oferowany Sprzęt odpowiednio zgodnie z swz.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCzęść 1