2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonania napraw pojazdów kolejowych z zakresu poziomu utrzymania P4 w 2026 r. z podziałem na dwa zadania dla Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach: Zadanie nr 1: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych i koparek dwudrogowych typu: DH-350.11, WM-15A/PRT-00, atlas AB 1604 K ZW; Zadanie nr 2: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych typu: WŻB10, PWM15.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych z zakresu poziomu utrzymania P4 w 2026 r. z podziałem na dwa zadania dla Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach: Zadanie nr 1: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych i koparek dwudrogowych typu: DH-350.11, WM-15A/PRT-00, atlas AB 1604 K ZW; Zadanie nr 2: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych typu: WŻB10, PWM15. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ wraz z załącznikami. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania w przypadku nie otrzymania środków publicznych, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia (art. 257 Ustawy PZP).
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00236/00263/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonania napraw pojazdów kolejowych z zakresu poziomu utrzymania P4 w 2026 r.
Beschreibung: Zadanie nr 1: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych i koparek dwudrogowych typu: DH-350.11, WM-15A/PRT-00, atlas AB 1604 K ZW; Zadanie nr 2: Wykonanie napraw pojazdów kolejowych typu: WŻB10, PWM15. Szczegółowe informacje zawarte są w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00236/00263/26/P - cz. I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego polegające na realizacji prac z zakresu prac losowych (dalej: „Prawo opcji”). Zakres Prawa Opcji obejmuje: 1) prace dotyczące czynności mające na celu doprowadzenie do należytego stanu zużytych w trakcie eksploatacji części, podzespołów i zespołów pojazdu kolejowego, których zły stan można było stwierdzić dopiero podczas badań w specjalistycznych warsztatach Wykonawcy; 2) szczegółowy wykaz elementów, podzespołów i zespołów podlegających zakresowi prac określony został w Załączniku nr 2 do Umowy. Prawo Opcji może zostać zrealizowane przez Zamawiającego w ramach jednej bądź większej liczby zamówień. Zamawiający może skorzystać z Prawa Opcji w terminie wskazanym w § 3 ust. 1 Umowy. Usługi w ramach Prawa Opcji stanowić będą nie więcej niż 20% wartości netto zamówienia dla Usług podstawowych, o których jest mowa w § 1 i będą polegać na dokonywaniu poszczególnych zamówień na warunkach określonych w Umowie. Usługi wykonywane w ramach Prawa Opcji realizowane będą na podstawie pisemnych zamówień kierowanych przez Zamawiającego do Wykonawcy z terminem realizacji nie dłuższym niż 20 dni od daty otrzymania danego zamówienia.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje wykonanie naprawy pojazdów kolejowych typu: WŻB-10, PWM-15. Szczegółowe informacje zawarte są w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 0444/IZ09GM/00236/00263/26/P - cz. II