88411-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Maschinen – Zvýšení digitální úrovně ve společnosti TESKO Kolovrat s.r.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení digitální úrovně ve společnosti TESKO Kolovrat s.r.o.
BeschreibungPro zachování konkurenceschopnosti podniku je zcela nezbytné provést investici do modernizace výrobních zařízení. Bez zařízení tohoto rozsahu by nebylo možné vyhovět všem požadavkům zákazníků. Stávající technologie nám již neumožňuje zavádět určité výrobní postupy. Jedná se o dodávku následujících komponentů: 1. OBRÁBĚCÍ CENTRUM PRO FRÉZOVÁNÍ, VRTÁNÍ A ŘEZÁNÍ V PŘÍČNÉM A PODÉLNÉM OBRÁBĚNÍ 2. NÁSTROJOVÉ SYSTÉMY PRO OBRÁBĚCÍ CENTRUM 3. RÁMOVÝ LIS K SLISOVÁNÍ VYPROFILOVANÝCH JEDNOTLIVÝCH DÍLCŮ DO RÁMU NEBO KŘÍDLA 4. MONITOROVACÍ A SIMULAČNÍ APLIKACE PRO OBRÁBĚCÍ CENTRUM 5. IS KLAES 6. ROUTER 7. SWITCH LITE 16 POE 8. SWITCH 8 POE 9. ČTEČKA RFID 10. FIREWALL (BEZPEČNOSTNÍ BRÁNA) 11. IPS OCHRANA 12. POWER BI 13. CMMS – systém pro řízení údržby
Vorherige Bekanntmachung758128-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1