2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is de totstandkoming van een overeenkomst voor de levering van accountancydiensten. De opdracht bestaat uit 5 onderdelen, te weten: a) controleverklaring bij de jaarrekening; b) managementletter na afronding van de interimcontrole; c) accountantsrapport naar aanleiding van de eindejaarscontrole; d) controleverklaring van de bekostigingsgegevens voortgezet onderwijs; e) verklaringen ten behoeve van eindafrekeningen van subsidieprojecten. Daarnaast kunnen er nog additionele werkzaamheden gevraagd worden aan opdrachtnemer. Te denken valt bijvoorbeeld aan het opleveren van een accountantsverklaring bij specifieke subsidieverantwoording. Hiervoor zal opdrachtnemer een offerte maken op basis van de in de aanbesteding uitgevraagde uurtarieven € 300.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1