88541-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – Świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej tomografu komputerowego firmy CANON typ TSX-305A/5K AQUILION ONE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej tomografu komputerowego firmy CANON typ TSX-305A/5K AQUILION ONE
BeschreibungŚwiadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej tomografu komputerowego firmy CANON typ TSX-305A/5K AQUILION ONE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres zawierają formularze stanowiące załączniki nr 1.1 i 3.1do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung66174-2024
Interne KennungDZP//PN//4//2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres zawierają formularze stanowiące załączniki nr 1.1 i 3.1do SWZ
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Zamówienie objęte prawem opcji tj. dostawa i wymiana detektora obrazu oraz lampy RTG zostanie zlecone w przypadku wystąpienia konieczności jego wykonania i możliwości jego sfinansowania. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.