88558-2026 - Ergebnis
Polen – Mobile hydraulische Grubenausbausysteme – Dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych, rozdzielczych, przelotowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 312-1.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych, rozdzielczych, przelotowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 312-1.
Beschreibung1. Dostawa części zamiennych do indywidualnych stojaków hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-2 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz. Urz. UE L.2016.119. spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO.
Vorherige Bekanntmachung759323-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelUmowa nr 702601061
BeschreibungUmowa z Wykonawcą Herkules sp. z o.o. w zakresie zadania numer 2, 7, 8 i 10
Interne KennungUmowa nr 702601061
LosLOT-0002
TitelUmowa nr 702601062
BeschreibungUmowa z Wykonawcą Hydro-Rem sp. z o o sp k. w zakresie zadania numer 3, 4, 5, 6 i 11
Interne KennungUmowa nr 702601062
LosLOT-0003
TitelUmowa nr 702601063
BeschreibungUmowa z Wykonawcą Piadrem sp. z o o sp k. w zakresie zadania numer 12
Interne KennungUmowa nr 702601063