88568-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurochirurgicznym i praca w Poradni Neurochirurgicznej.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurochirurgicznym i praca w Poradni Neurochirurgicznej.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurochirurgicznym. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.01.2026 r do dnia 31.12.2027 r wynosi 5760 godzin, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 28 800. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w zakresie Poradni Neurochirurgicznej na okres objęty postępowaniem konkursowym wynosi 300 000 punktów.
Interne KennungDSO.113.62.2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001