2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania w obiektach Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej oraz całorocznego sprzątania posesji wokół obiektów Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie codziennych usług porządkowych w budynkach Sądu przy ul. Świebodzkiej 5, ul. Poznańskiej 16, ul. Poznańskiej 20, pomieszczeniach przy ul. Krakowskiej 141-155 i Ośrodku Kuratorskim przy ul. Inżynierskiej 54a we Wrocławiu oraz codzienne utrzymywanie w czystości terenów wokół budynków Sądu. Szczegółowy zakres i częstotliwość prac określają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 493115-2024
Interne Kennung: OG.260.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGI SPRZĄTANIA BIURUSŁUGA KOMPLEKSOWEGO SPRZĄTANIA W OBIEKTACH SĄDU REJONOWEGO DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ ORAZ CAŁOROCZNEGO SPRZĄTANIA POSESJI WOKÓŁ OBIEKTÓW SĄDU REJONOWEGO DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie codziennych usług porządkowych w budynkach Sądu przy ul. Świebodzkiej 5, ul. Poznańskiej 16, ul. Poznańskiej 20, pomieszczeniach przy ul. Krakowskiej 141-155 i Ośrodku Kuratorskim przy ul. Inżynierskiej 54a we Wrocławiu oraz codzienne utrzymywanie w czystości terenów wokół budynków Sądu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Menge: 1 Stück