88584-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług transportowych/kurierskich w obrocie krajowym oraz transportu materiału biologicznego w ramach eksperymentu badawczego POL-MACS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportowych/kurierskich w obrocie krajowym oraz transportu materiału biologicznego w ramach eksperymentu badawczego POL-MACS
BeschreibungŚwiadczenie usług transportowych/kurierskich w obrocie krajowym oraz transportu materiału biologicznego w ramach eksperymentu badawczego POL-MACS - 2 pakiety.
Interne KennungDZP/04/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Świadczenie usług kurierskich krajowych
BeschreibungŚwiadczenie usług kurierskich krajowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
Titel2. Transport materiału biologicznego
BeschreibungTransport materiału biologicznego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 2