88659-2026 - Ergebnis
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa aparatury badawczej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury badawczej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym.
Vorherige Bekanntmachung580576-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1 - Inkubator CO2 do hodowli komórkowych struktur 3D wraz z dodatkowym wyposażeniem- 1 szt.
BeschreibungInkubator CO2 do hodowli komórkowych struktur 3D wraz z dodatkowym wyposażeniem- 1 szt.
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2 - Zamrażarka niskotemperaturowa do -86°C wraz z wyposażeniem i systemem awaryjnego podtrzymania temperatury CO2 back-up – 1 szt.
BeschreibungZamrażarka niskotemperaturowa do -86°C wraz z wyposażeniem i systemem awaryjnego podtrzymania temperatury CO2 back-up – 1 szt.
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3 - Oscyloskop cyfrowy – 1 szt.
BeschreibungOscyloskop cyfrowy – 1 szt.
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4 - System bioreaktorów laboratoryjnych do ilościowej analizy wytwarzanego biogazu wraz z oprogramowaniem - 1 szt.
BeschreibungSystem bioreaktorów laboratoryjnych do ilościowej analizy wytwarzanego biogazu wraz z oprogramowaniem - 1 szt.