2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania obiektów Morskiego Instytutu Rybackiego Państwowego Instytutu Badawczego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa sprzątania obiektów Morskiego Instytutu Rybackie-go- Państwowego Instytutu Badawczego w podziale na Zadania.
Interne Kennung: PN/05/FZP/FG/DH/NSW/DSZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie obiektów należących Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego w Gdyni
Beschreibung: A. sprzątanie pomieszczeń należących Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni, w tym wskazanych pomieszczeń oddanych w najem, B. sprzątanie pomieszczeń Akwarium Gdyńskiego przy Alei Jana Pawła II nr 1 w Gdyni, w tym wskazanych pomieszczeń oddanych w najem, C. sprzątanie terenu zewnętrznego Akwarium Gdyńskiego przy Alei Jana Pawła II nr 1 w Gdyni, D. sprzątanie pomieszczeń na statku BALTICA GDY-100, cumującego w porcie Dalmor, 81-340 Gdynia przy ul. Hryniewieckiego 10,
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie pomieszczeń Zakładu Sortowania i Oznaczania Planktonu przy ul. Kazimierza Królewicza 4 pawilon E w Szczecinie.
Beschreibung: sprzątanie pomieszczeń Zakładu Sortowania i Oznaczania Planktonu przy ul. Kazimierza Królewicza 4 pawilon E w Szczecinie
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Wykonawca będzie zobowiązany do jednorazowego maszynowego doczyszczenia i polimeryzacji powierzchni PCV. Zakres zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji został opisany w załączniku nr 7 c do SWZ. Zamawiający udzieli zamówienia w ramach prawa opcji, w przypadku konieczności wykonania takich prac wynikających z bieżącej eksploatacji pomieszczeń oraz dysponowania środkami finansowymi na realizację zamówienia objętego prawem opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Sprzątanie pomieszczeń Stacji Badawczej przy Placu Słowiańskim 11 w Świnoujściu.
Beschreibung: sprzątanie pomieszczeń Stacji Badawczej przy Placu Słowiańskim 11 w Świnoujściu w okresie 11 miesięcy
Interne Kennung: Zadanie 3