88762-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeugversicherungen – Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění motorových vozidel v resortu Ministerstva spravedlnosti
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění motorových vozidel v resortu Ministerstva spravedlnosti
BeschreibungČást 1 VZ – Rámcová dohoda na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla bude uzavřena na 36 měsíců od 1. 4. 2026 do 31. 3. 2029 Část 2 VZ – Rámcová dohoda na havarijní pojištění vozidel bude uzavřena na 36 měsíců od 1. 4. 2026 do 31. 3. 2029
Interne Kennung61/2025-OPR-Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZkrácení lhůty v zadávacím postupu
Zentrale Elemente des VerfahrensČást 1 VZ – Rámcová dohoda na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla bude uzavřena na 36 měsíců od 1. 4. 2026 do 31. 3. 2029 Část 2 VZ – Rámcová dohoda na havarijní pojištění vozidel bude uzavřena na 36 měsíců od 1. 4. 2026 do 31. 3. 2029
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 VZ – Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla v resortu Ministerstva spravedlnosti (POV) + připojištění skel
BeschreibungČást 1 VZ – Rámcová dohoda na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla bude uzavřena na 36 měsíců.
Interne Kennung61/2026-OPR-Z
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
LosLOT-0002
TitelČást 2 VZ – Havarijní pojištění motorových vozidel v resortu Ministerstva spravedlnosti (HAV)
BeschreibungČást 2 VZ – Rámcová dohoda na havarijní pojištění vozidel bude uzavřena na 36 měsíců.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen