2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering fietsparkeervoorzieningen gemeente Zeist
Beschreibung: De gemeente is op zoek naar één opdrachtnemer voor het leveren van verschillende soorten fietsparkeervoorzieningen in de vorm van traversen en leunhekken. Het plaatsen van de verschillende soorten fietsparkeervoorzieningen maakt geen deel uit van deze opdracht. De omvang is geschat op €40.000,- ex BTW per jaar.
Interne Kennung: 2025-77
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928000 Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente is op zoek naar één opdrachtnemer voor het leveren van verschillende soorten fietsparkeervoorzieningen in de vorm van traversen en leunhekken. Het plaatsen van de verschillende soorten fietsparkeervoorzieningen maakt geen deel uit van deze opdracht. Opdrachtnemer geeft minimaal 15 jaar volledige garantie na gebruiksklare oplevering op de complete fietsbeugels en -standaarden. De garantieperiode voor de poedercoating (kleurvastheid en kwaliteit/behoud) bedraagt 5 jaar. In deze periode zullen alle noodzakelijke onderhouds- en herstel werkzaamheden door opdrachtnemer worden uitgevoerd. Opdrachtnemer draagt alle kosten hiervoor. De opdracht betreft een raamovereenkomst (bijlage 2). De omvang is geschat op €40.000,- ex BTW per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt 4 (vier) jaar. Daarna is er een optie tot eenzijdige verlenging van de gemeente van 2 (twee) keer 2 (twee) jaar.