88798-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego na rzecz SP ZOZ w Mońkach w ramach przedsięwzięcia pt.: „Zwiększenie dostępności i jakości świadczeń opieki zdrowotnej poprzez zwiększenie ilości świadczeń w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej, etap III i IV restrukturyzacji SP ZOZ w Mońkach”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu medycznego na rzecz SP ZOZ w Mońkach w ramach przedsięwzięcia pt.: „Zwiększenie dostępności i jakości świadczeń opieki zdrowotnej poprzez zwiększenie ilości świadczeń w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej, etap III i IV restrukturyzacji SP ZOZ w Mońkach”
Beschreibung1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania w zakresie: a) Zadanie 1 - rozbudowa wraz z przebudową budynku pediatrii w celu utworzenie budynku opieki długoterminowej oraz przeniesienie istniejącego ZOL wraz z jego powiększeniem do 50 łóżek oraz zakupem sprzętu i wyposażeniem - 1.2 dostawy wraz z uruchomieniem / montażem sprzętu medycznego i wyposażenia; b) Zadanie 2 - przebudowa wraz z dostosowaniem pomieszczeń po przeniesieniu ZOL na potrzeby ZRL wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia - 2.2 dostawy wraz z uruchomieniem / montażem sprzętu medycznego i wyposażenia. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety, tj.: 1.2. DOTYCZY: Zadania 1 - rozbudowa wraz z przebudową budynku pediatrii w celu utworzenie budynku opieki długoterminowej oraz przeniesienie istniejącego ZOL wraz z jego powiększeniem do 50 łóżek oraz zakupem sprzętu i wyposażeniem - 1.2 dostawy wraz z uruchomieniem / montażem sprzętu medycznego i wyposażenia: PAKIET 1 - TOR DO NAUKI CHODZENIA Z PRZESZKODAMI PAKIET 2 - CYKLOERGOMETR PAKIET 3 - RÓŻNY SPRZĘT REHABILITACYJNY PAKIET 4 - RÓŻNE APARATY DO REHABILITACJI PAKIET 5 - LAMPA SOLLUX PAKIET 6 - UGUL Z OSPRZĘTEM PAKIET 7 - DRABINKI REHABILITACYJNE PAKIET 8 - STOŁY PAKIET 9 - WÓZKI, CHODZIKI, INNE PAKIET 10 - MATERAC DO ĆWICZEŃ PAKIET 11 - DROBNY SPRĘT REHABILITACYJNY PAKIET 12 - ŁÓŻKA SZPITALNE 2.2. DOTYCZY: Zadania 2 - przebudowa wraz z dostosowaniem pomieszczeń po przeniesieniu ZOL na potrzeby ZRL wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia - 2.2 dostawy wraz z uruchomieniem / montażem sprzętu medycznego i wyposażenia: PAKIET 13 - PLATFORMA RÓWNOWAŻNA PAKIET 14 - DWUPŁYTOWA PLATFORMA DYNAMOGRAFICZNA PAKIET 15 - ZMOTORYZOWANY PIONIZATOR WRAZ Z CHODZIKIEM MOBILNYM PAKIET 16 - SCHODY REHABILITACYJNE PAKIET 17 - CYKLOERGOMETRY PAKIET 18 - APARAT DO ĆWICZEŃ STAWU SKOKOWEGO I STOPY PAKIET 19 - BIEŻNIA KARDIOLOGICZNA DO PRÓB WYSIŁKOWYCH PAKIET 20 - FOTEL DO ĆWICZEŃ OPOROWYCH KOŃCZYN PAKIET 21 - RÓŻNY SPRZĘT REHABILITACYJNY PAKIET 22 - SZYNY PAKIET 23 - APARAT DO MAGNETOTERAPII PAKIET 24 - STOLIK DO ĆWICZEŃ MANUALNYCH PAKIET 25 - APARAT DO TERAPII ULTRADŹWIĘKOWEJ PAKIET 26 - APARAT DO DIATERMII KRÓTKOFALOWEJ PAKIET 27 - RÓŻNE APARATY DO REHABILITACJI PAKIET 28 - APARAT DO KRIOTERAPII PAKIET 29 - LAMPY SOLLUX PAKIET 30 - KABINA UGUL PAKIET 31 - STÓŁ DO MASAŻU PAKIET 32 - KRZESŁO DO MASAŻU PAKIET 33 - DRABINKI REHABILITACYJNE PAKIET 34 - PRZYŁÓŻKOWE URZĄDZENIE REHABILITACYJNE Z OSPRZĘTEM PAKIET 35 - MATERAC REHABILITACYJNY PAKIET 36 - LUSTRO ŚCIENNE PAKIET 37 - DROBNY SPRĘT REHABILITACYJNY PAKIET 38 - ROBOT REHABILITACYJNO – DIAGNOSTYCZNY PAKIET 39 - MOBILNY ROBOT REHABILITACYJNY 3. Szczegółowy przedmiot zamówienia, o asortymencie i ilościach został określony w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, stanowiący jej integralną część. 4. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na zasadach i warunkach opisanych w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, załącznikiem nr 7 do SWZ - Arkusz parametrów ocenianych na podstawie kryterium „zamówienia zielone i DNSH” oraz załącznikiem nr 5 do SWZ – wzór umowy. 5. Oferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania oraz posiadać aktualne dokumenty dopuszczające do obrotu i używania na zasadach określonych Ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 roku (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) - w przypadku składania oferty na wyrób medyczny.
Vorherige Bekanntmachung715916-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 - TOR DO NAUKI CHODZENIA Z PRZESZKODAMI
BeschreibungSzczegółowy przedmiot zamówienia, o asortymencie i ilościach został określony w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, stanowiący jej integralną część.
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 - CYKLOERGOMETR
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 - RÓŻNY SPRZĘT REHABILITACYJNY
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 - RÓŻNE APARATY DO REHABILITACJI
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5 - LAMPA SOLLUX
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6 - UGUL Z OSPRZĘTEM
LosLOT-0007
TitelPAKIET 7 - DRABINKI REHABILITACYJNE
LosLOT-0008
TitelPAKIET 8 - STOŁY
LosLOT-0009
TitelPAKIET 9 - WÓZKI, CHODZIKI, INNE
LosLOT-0010
TitelPAKIET 10 - MATERAC DO ĆWICZEŃ
LosLOT-0011
TitelPAKIET 11 - DROBNY SPRĘT REHABILITACYJNY
LosLOT-0012
TitelPAKIET 12 - ŁÓŻKA SZPITALNE
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
LosLOT-0013
TitelPAKIET 13 - PLATFORMA RÓWNOWAŻNA
LosLOT-0014
TitelPAKIET 14 - DWUPŁYTOWA PLATFORMA DYNAMOGRAFICZNA
LosLOT-0015
TitelPAKIET 15 - ZMOTORYZOWANY PIONIZATOR WRAZ Z CHODZIKIEM MOBILNYM
LosLOT-0016
TitelPAKIET 16 - SCHODY REHABILITACYJNE
LosLOT-0017
TitelPAKIET 17 - CYKLOERGOMETRY
LosLOT-0018
TitelPAKIET 18 - APARAT DO ĆWICZEŃ STAWU SKOKOWEGO I STOPY
LosLOT-0019
TitelPAKIET 19 - BIEŻNIA KARDIOLOGICZNA DO PRÓB WYSIŁKOWYCH
LosLOT-0020
TitelPAKIET 20 - FOTEL DO ĆWICZEŃ OPOROWYCH KOŃCZYN
LosLOT-0021
TitelPAKIET 21 - RÓŻNY SPRZĘT REHABILITACYJNY
LosLOT-0022
TitelPAKIET 22 - SZYNY
LosLOT-0023
TitelPAKIET 23 - APARAT DO MAGNETOTERAPII
LosLOT-0024
TitelPAKIET 24 - STOLIK DO ĆWICZEŃ MANUALNYCH
LosLOT-0025
TitelPAKIET 25 - APARAT DO TERAPII ULTRADŹWIĘKOWEJ
LosLOT-0026
TitelPAKIET 26 - APARAT DO DIATERMII KRÓTKOFALOWEJ
LosLOT-0027
TitelPAKIET 27 - RÓŻNE APARATY DO REHABILITACJI
LosLOT-0028
TitelPAKIET 28 - APARAT DO KRIOTERAPII
LosLOT-0029
TitelPAKIET 29 - LAMPY SOLLUX
LosLOT-0030
TitelPAKIET 30 - KABINA UGUL
LosLOT-0031
TitelPAKIET 31 - STÓŁ DO MASAŻU
LosLOT-0032
TitelPAKIET 32 - KRZESŁO DO MASAŻU
LosLOT-0033
TitelPAKIET 33 - DRABINKI REHABILITACYJNE
LosLOT-0034
TitelPAKIET 34 - PRZYŁÓŻKOWE URZĄDZENIE REHABILITACYJNE Z OSPRZĘTEM
LosLOT-0035
TitelPAKIET 35 - MATERAC REHABILITACYJNY
LosLOT-0036
TitelPAKIET 36 - LUSTRO ŚCIENNE
LosLOT-0037
TitelPAKIET 37 - DROBNY SPRĘT REHABILITACYJNY
LosLOT-0038
TitelPAKIET 38 - ROBOT REHABILITACYJNO – DIAGNOSTYCZNY
LosLOT-0039
TitelPAKIET 39 - MOBILNY ROBOT REHABILITACYJNY