2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONSTRUKCE A INTENZIFIKACE ÚV KNĚŽPOLE
Beschreibung: Rekonstrukce a intenzifikace úpravny vody (ÚV) Kněžpole, zahrnující výměnu a modernizaci stavebních, technologických a elektrotechnických zařízení za účelem zvýšení kvality úpravy pitné vody, včetně zajištění separace pesticidních látek a jejich metabolitů pomocí sorpce na filtrech s granulovaným aktivním uhlím (GAU). Bližší specifikace je uvedena dále v bodě 4 zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen, 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1