See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionale Inkoop Kinderdagcentra
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is het sluiten van raamovereenkomsten voor de kinderdagcentra (KDC). Deze aanbestedingsprocedure kent een perceelindeling, namelijk: Perceel 1: Gemeente Almere Perceel 2: Gemeente Dronten Perceel 3: Gemeente Noordoostpolder Perceel 4: Gemeente Urk De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2027 en loopt tot en met 31 december 2030. Opdrachtgever kan de raamovereenkomst na het verstrijken van de looptijd twee (2) keer schriftelijk verlengen met steeds een periode van achtenveertig (48) kalendermaanden. Gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst zal maximumbedrag van € 119.413.219, -- excl. BTW niet worden overschreden. De raming van de Lelystad is hierin niet meegenomen. Mocht Lelystad met ingang van 1-1-2031 aansluiten bij deze procedure, dan geldt het volgende: Gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst zal maximumbedrag van € 168.950.452, -- excl. BTW niet worden overschreden.
Interne Kennung: 2027 – 2030/2039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbesteding wordt uitgevoerd als een SAS-procedure (Sociale en Andere Specifieke Diensten) conform artikel 2.38 e.v. van de Aanbestedingswet 2012. De aanbestedende dienst heeft de procedure vrij ingericht, met inachtneming van de algemene aanbestedingsbeginselen van transparantie, gelijke behandeling en proportionaliteit. De opdracht wordt openbaar aangekondigd via TenderNed. De aanbesteding kent één fase waarin geïnteresseerde partijen een inschrijving kunnen indienen. De inschrijvingen worden beoordeeld op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding, waarbij de prijs vast staat. De beoordelingsmethodiek en criteria zijn uitgewerkt in de aanbestedingsdocumenten. Na beoordeling volgt een gunningsbeslissing, waarna de overeenkomst wordt gesloten met de winnende inschrijver(s). De overeenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot verlenging conform de aanbestedingsstukken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Gemeente Almere
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gemeente Dronten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Gemeente Noordoostpolder
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Gemeente Urk
Interne Kennung: 4