See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.073.2025 - Usługa serwisowa urządzeń IMPELLA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowa urządzeń IMPELLA obejmująca: a) czynności diagnostyczne, naprawcze oraz aktualizację oprogramowania towarzyszącego wraz z częściami zamiennymi, b) wsparcie aplikacyjne – szkolenia dla personelu medycznego w ilości 5 godzin rocznie, gwarantujące systematyczny rozwój wiedzy z zakresu obsługi i wykorzystania wszystkich dostępnych funkcji, c) szkolenia dla personelu technicznego w ilości minimum 3 godzin, pozwalające na bezpieczną obsługę urządzeń i usuwanie drobnych awarii przez personel Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 687622-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa serwisowa urządzeń Impella Controler (AIC)
Beschreibung: Usługa serwisowa urządzeń Impella Controler (AIC)
Interne Kennung: Usługa serwisowa urządzeń Impella Controler (AIC)