See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka traktorů – II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení kolového a sadovnického traktoru, malotraktoru s příslušenstvím dle jednotlivých částí veřejné zakázky pro demonstrační pracoviště Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů.
Interne Kennung: 1008
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kolový traktor
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka kolového traktoru.
Interne Kennung: 1008 část a)
Los: LOT-0003
Titel: Sadovnický traktor
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka sadovnického traktoru.
Interne Kennung: 1008 část c)
Los: LOT-0002
Titel: Malotraktor s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka malotraktoru s příslušenstvím.
Interne Kennung: 1008 část b)