See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace nemocničního informačního systému Nemocnice Boskovice s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je modernizace formou rozšíření (nebo výměny stávajícího systému za nový) a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS) zadavatele.
Interne Kennung: Modernizace nemocničního informačního systému Nemocnice Boskovice s.r.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212222 Entwicklung von Webserversoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NIS
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo aplikovat § 100 odst. 3 ZZVZ, a to v rozsahu plných 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky, tedy 18 750 000 Kč bez DPH. Konkrétní vyhrazené změny jsou uvedeny v čl. 18 zadávací dokumentace.